X
تبلیغات
fateme.jr

fateme.jr

آموزش عکاسی

آموزش عکاسی خلاقانه از مکان های شلوغ

عکاسی از مکان های شلوغ

تجربه فشار و شلوغی ناشی از عکاسی در مناطق پر ازدحام شلوغ و جاهایی پر جمعیت که زیاد در آن عکس گرفته می شود، دردی است که اکثر عکاسان به خوبی آن را می شناسند. مردم به طور فشرده در چشم اندازها و کناره های جاده ایستاده اند و حتی جا برای ایستادن هم به سختی وجود دارد، چه برسد به برپا کردن یک سه پایه.


انواع پرسپکتیو در عکاسی


این که چطور از یک صحنه عکس بگیرید، تعیین می کند که چه نوع داستانی می خواهید بگویید و چه احساسی می خواهید بینندگان از دیدن آن عکس داشته باشند. قدرت پرسپکتیو فراتر از در نظر گرفتن سوژه های عکاسی شماست؛ این مسئله مربوط به زاویه دوربین، نزدیکی شما به سوژه ها و آنچه که در کادر می گنجانید است، که نقش مهمی در تصویر نهایی شما دارد. در این آموزش کوتاه لنزک، با انواع پرسپکتیو آشنا می شوید.


سرعت شاتر در عکاسی

سرعت شاتر در عکاسی چیست؟ سرعت شاتر (shutter speed) یکی از سه جزء اصلی است که مقدار نور ورودی به دوربین شما را کنترل می کند – دو جزء دیگر ایزو و دیافراگم هستند. سرعت شاتر مدت زمانیست که یک پرده شاتر فیزیکی داخل دوربین شما باز و بسته می شود و این سنسور دوربین شما را در معرض نور قرار می دهد. هر چه شاتر مدت زمان بیشتری باز بماند، نور بیشتری وارد دوربین می شود که باعث عکس روشن تری می شود. و با سرعت شاتر کوتاه تر، نور کم تری وارد دوربین شده که منجر به عکس تاریک تری می شود. در این آموزش عکاسی لنزک، یک ویدیو قرار دارد که سرعت شاتر را به طور کامل به شما عزیزان آموزش می دهد.


تجهیزات و لوازم مورد نیاز یک عکاس منظره مینیمالیست


تجهیزات مورد نیاز عکاسی منظره

دوربین مناسب برای عکاسی طبیعت یا عکاسی منظره چیست؟ برای عکاسی منظره به چه حداقل لوازمی نیاز دارید؟ بهترین دوربین کدام است؟ در این مقاله، آدام ولش، به این سوالات پاسخ داده و می گوید که یک عکاس منظره مینیمالیست یا ساده گرا به چه وسایلی برای عکاسی نیاز دارد – که آن ها چیزی بیشتر از یک دوربین، لنز و سه پایه نیستند.


لی جفریس و عکاسی پرتره از بی خانمان ها

نوشته شده در ۲۹ آبان ۱۳۹۷

عکاسی پرتره لی جفریس

لی جفریس (Lee Jeffries) یک عکاس واقع گرا (رئالیست) است که روی عکاسی پرتره از افراد بی خانمان تمرکز دارد. «همه از کنارشان می گذرند گویی که بی خانمان ها نامرئی اند، اما من به آن ها نزدیک می شوم به این امید که مردم متوجه شوند آن ها درست مثل من و شما هستند». عکس های او جاذبه و صحت خاصی دارند که از دل ارتباطات خالص انسانی بیرون می آید. لی جفریس تک تک سوژه های عکاسی اش را شخصا می شناسد و گاهی در تجربه دشوار خوابیدن آن ها شریک می شود – تا یک ارتباط واقعی ایجاد کند. در ادامه این مطلب لنزک شما عزیزان را با این هنرمند و پرتره های کلوزآپش بیشتر آشنا خواهیم کرد. با ما همراه شوید.


عکاسی اجسام بی جان مفهومی

من یک عکاس اجسام بی جان هستم، اما دوست دارم به خودم به عنوان شخصی که داستان های جادویی درباره اشیاء روزمره می گوید، فکر کنم. شما به لوازم گران قیمتی برای عکاسی از اجسام بی جان (Still life photography) موفق نیاز ندارید 

موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1397/9/9ساعت 14:09 توسط fm.jr | تعداد بازديد :3 |

علم و تاریخ پیشینه ژل رویال

مطالعات نشان می دهد که ژل رویال می تواند در زمان بهبودی در بیماران دریافت کننده پرتودرمانی و شیمیدرمانی کمک کند. 

 ژله سلطنتی به عنوان منبع اصلی غذا برای ملکه مستعمره عمل می کند. درمان سلطنتی در واقع و به احتمال زیاد به عنوان نام مشتق شده است.  ژل رویال به نظر می رسد معتبر، تحریک کنجکاوی، و به دلایل خوب است. 

ژل رویال حاوی پروتئین، کربوهیدرات، چربی ها، اسیدهای آمینه آزاد، ویتامین ها و مواد معدنی است. این شامل حدود 60 تا 70 درصد آب، 12 تا 15 درصد پروتئین، 10 تا 16 درصد شکر، 3 تا 6 درصد چربی و 2 تا 3 درصد ویتامین، نمک و اسید آمینه است. ترکیب آن بسته به جغرافیا و آب و هوا متفاوت است.


مزایای سلامتی آن در سالهای دهه 1950 پاپ به شدت مورد استفاده قرار گرفت، که از هر دو جنس و مشکلات آسم رنج می برد. در آن زمان، بسیاری از کاتولیک ها و مسیحیان به دنبال آن بودند که آن را کمی و به احتمال زیاد چرا گران شد. علاوه بر این، چینی ها آن را برای نسل ها و نیز مردم آسیایی استفاده می کنند.


ژله رویال یک ترشح پروتئینی است که از غدد hypopharyngeal و mandibular از زنبورهای کارگر جوان استفاده می شود. این غذای تنها در طول عمر خود به ملکه تحویل داده شده است و همچنین برای همه لاروهای جوان برای سه روز اول پس از تخم مرغ تغذیه می شود. سوخت بی سی Thsi دارای ویژگی های مختلف بیولوژیکی مفید برای سلامت انسان است، مانند فعالیت های آنتی اکسیدانی، اثرات ضد باکتری، افزایش فعالیت ایمنی و اثرات ضد تومور.


پروتئین بیش از 50 درصد ژله سلطنتی را با وزن خشک تشکیل می دهد. گزارش شده است که نه نفر از پروتئین های ژله بزرگ سلطنتی 80 تا 90 درصد کل پروتئین را تشکیل می دهند. دیگر پروتئین ها مانند آلفا گلوکوزیداز، گلوکز اکسیداز و آلفا آمیلاز نیز شناسایی شده اند. 


علاوه بر این، ژله سلول زنبور عسل (Apis mellifera) به دلیل خواص محافظتی آن، دارای تاریخچه طولانی در طبیعت انسان است. به منظور توسعه یک درک پایه و جامع از چربی های حاوی آن، به طور کلی، چربی ها شامل اکثر (الیفاتیک) اسیدهای چرب، تقریبا همه آنها به عنوان اسیدهای چرب آزاد. لیپید ها یک دسته از ترکیبات ارگانیک هستند که اسیدهای چرب و غیر محلول در آب هستند اما در حلال های آلی قابل حل هستند. آنها شامل بسیاری از روغن های طبیعی، واکس ها و استروئیدها هستند.


اکثر اسيدهاي چرب در ژل سلولي اسيد چرب متوسط هستند. لیپید ها به عنوان داروهای پیشگیرانه و حمایتی با قابلیت هایی که شامل مهارکننده های بالقوه رشد سرطان، مدولاتورهای سیستم ایمنی، درمان های جایگزین برای یائسگی، محافظ پوست پیری و غیره هستند، مفید هستند.

چگونه به خرید ژل رویال و اعمال

عطر و طعم ژله سلطنتی عمدتا به عنوان رطوبت، خشک، کمی تلخ و ترک بعد از ظهر است. این عطر گل گاه گاهی اوقات با دوز بسیار پایین زهر زنبور عسل معادل است، به احساس خفه شدن و یا احساس سوزن شدن به زبان و دهان. به همین دلیل افرادی که واکنش شدید آلرژیک به زهر زنبور عسل دارند نباید ژله سلول دریافت کنند.


این بسیار قوی است - بنابراین، شما فقط نیاز به تقریبا نیمی از قاشق چای خوری در روز برای به دست آوردن مزایای بسیاری از خود و دریافت ویتامین های کافی B. شما می توانید آن را خام، آن را به عسل به عنوان یک گسترش، در چای خود و یا صاف کردن صبحانه خود را اضافه کنید.


شما می توانید آن را در فروشگاه غذای محلی خود خریداری کنید. اگر شما استفاده از آن را اغلب پیش بینی نیست، ژله سلطنتی یخ خشک است بیشتر پایدار است و بیشترین مزایای آن را در هنگام نگهداری در دمای اتاق حفظ می کند. هنگامی که به قرص ها یا کپسول ها ساخته می شود، معمولا با پرکننده ها مخلوط می شود، به عنوان مثل همیشه برچسب ها را بخوانید.


اگر شما از ژل رویال غیر منجمد استفاده می کنید، مطمئن شوید که یکی از آن یخ زده را انتخاب کنید زیرا انجماد به معنای حفظ کیفیت آن در مقایسه با نگهداری در دمای اتاق و سرد کردن آن است.


شما می توانید فرمول های مایع ژله سلطنتی را خریداری کنید - با این حال، آنها اغلب حاوی مواد نگهدارنده و بعضی عسل برای بهبود طعم هستند.

موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1397/9/5ساعت 9:04 توسط fm.jr | تعداد بازديد :4 |

اپارتمان مبله/ اجاره اپارتمان مبله/ سوئیت مبله / اجاره سوئیت مبله

 اپارتمان مبله ، اجاره اپارتمان مبله در بهترین جای تهران با فول ترین امکانات بهترین شرایط  برای کوتاه مدت و بلند مدت .

اجاره املاک مبله به صورت کوتاه مدت، مدتهاست که درشمال شهر تهران و همچنین اطراف تهران انجام میشود، پیدا کردن ملکی مناسب برای مسافرانی که قصد کار را دارند و یا حتی مسافرانی که قصد اقامت کوتاه را در تهران دارند کار ساده ای نیست به همین دلیل مجموعه هایی به وجود امده اند که شما را برای اجاره اپارتمانی بهتر در محیطی مناسب تر راهنمایی میکنند.

 آپارتمان مبله ،اجاره اپارتمان مبله در تهران با بهتریت قیمت امکانات رفاهی کامل با امنیت بالا، در سراسر تهران
اجاره اپارتمان و سوئیت های مبله با سالها تجربه در زمینه اجاره آپارتمان مبله در تهران با مبله غرب

اجاره اپارتمان های لوکس و شیک و مبله برای کوتاه مدت و یا بلند مدت ؛ اجاره سوئیت مبله  در هر نقطه از تهران که بخواهید .

کلمه مبله برگرفته از ملک تجیز شده و اماده برای زندگی کردن گفته میشود. از معیار های اکثریت مردم برای اجاره اپارتمان های مبله یک خواب، اشپزخانه، سرویس بهداشتی و حداقل تجهزات برای اقامت کوتاه و یا بلند مدت در یک اپارتمان است.

افرادی قصد دارند کمتر هزینه کنند و یا همراهی ندارند به نسبت بیشتر علاقه به اجاره ی سوئیت  دارند . سوئیت ها هیچ خوابی ندارند و متراژهای کمتری نسبت به اپارتمان های مبله دارند و قسمت هایی که قابلیت جدا کردن را داشته باشد با پارتیشن ها جدا میشود .

اپارتمان های موجود دراپارتمان مبله غرب با بهترین امکانات ، امنیت بالا، لوکس ترین لوازم  در اختیار شما است.

مجموعه مبله غرب در حال حاضر اماده خدمت رسانی به تمامی مسافران و کسانی که قصد اجاره املاک مبله را دارند میباشد .

کلمه مبله برگرفته از ملک تجهیز شده و اماده برای زندگی کردن گفته میشود. از معیار های اکثریت مردم برای اجاره اپارتمان های مبله یک خواب، اشپزخانه، سرویس بهداشتی و حداقل تجهزات برای اقامت کوتاه و یا بلند مدت در یک اپارتمان است.

از جمله سوالاتی که شاید برای تک تک شما متقاضیان عزیز حائز اهمیت باشد این است که چرا قیمت و هزینه برای اجاره کوتاه مدت اپارتمان از اجاره بلند مدت ان بیشتر است؟

 نکته قابل توجه و دلایل این افزایش قیمت:

  • پرداخت نکردن هزینه بابت اب برق و گاز مصرفی
  • پرداخت نکردن پول رهن به مالک اپارتمان
  • تمایل مالکین به دریافت کردن پول اجاره ازهمان ابتدا
  • جبران ضرری که به علت کوتاه مدت اجاره کردن اپارتمان ، ملک در طول سال خالی می ماند.

اجاره منزل های مبله یا ویلا ها که شامل درب های مخصوص ، حیاط ، متراژ بالای صد الی دویست  و دیگر گزینه هایی در این زمینه باشد در تهران شامل هزینه بالاتری نسبت به اپارتمان ها برای شما  میشود و بیشتر در حومه تهران و یا حتی مناطق خارج از اجاره داده میشود

به علت بیشتر بودن مجتمع ها و ساختمان ها، ویلا  یا خانه های مستقلاتی کمتر و به ندرت پیدا میشود

برای مشاهده  تصاویری از سوئیت های اماده به کار راهنمایی بیشتر جهت اجاره اپارتمانی بهتر با دسترسی محلی عالی در بهترین نقاط تهران به سایت مبله غرب مراجعه فرمایید.

 برای اجاره کوتاه مدت ملک و یا اجاره ی اپارتمان هایی مبله و یا سوئیت شما میتوانید به مجموعه مبله غرب مراجعه کنید همکاران ما در تمام ساعات روز اماده خدمت رسانی به شما متقاضیان عزیز میباشد .

 پس از سالها تجربه و فعالیت دراین  زمینه  مجموعه مبله غرب و فعالان ما میتوانند اپارتمان هایی باکیفیت بالا و مالکینی با بهترین برخورد برای شما فراهم سازند .

مجموعه مبله غرب و همکاران ما اماده همکاری با مالکین هم میباشند . اگر قصد اجاره دادن کوتاه مدت اپارتمان ، سوئیت ویا ملک خود را دارید، میتوانید با مشاورین و کارشناسان ما در این زمینه ارتباط برقرار کنید.

برای برقراری ارتباط با مشاورین مبله غرب کافیست به سایت مبله غرب مراجعه کنید.


موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1397/9/3ساعت 16:39 توسط fm.jr | تعداد بازديد :9 |

حفظ کردن شعر؛ روش‌هایی برای حفظ کردن اشعار سنتی و نو

حفظ کردن شعر در طول دوران تحصیل در مدرسه یک تکلیف استاندارد است؛ اما این کار برای خیلی‌ها ساده و خوشایند نیست. شاید عجیب باشد اما حفظ کردن شعر هم مثل خیلی چیزهای دیگر اصولی دارد. در این مقاله ما راهکارهایی را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید انواع مختلف شعرها را به خوبی حفظ کنید.

روش اول: حفظ کردن شعرهای قافیه‌دار 


۱. شعر را بارها و بارها با صدای بلند بخوانید

باید همیشه یادتان باشد که تمامی اشعار، چه موزون و چه غیرموزون، به‌وجود آمده‌اند تا به زبان بیایند و شنیده شوند. قبل از اینکه تلویزیون وجود داشته باشد، مردم با نقل داستان و شعر، خودشان را سرگرم می‌کردند. شعر ویژگی‌های خاصی دارد؛ از ترتیب قافیه‌ها گرفته تا وزن و آهنگ. همین ویژگی‌ها به افرادی که به خوبی سواد خواندن نداشتند کمک می‌کرد تا به راحتی شعری را بخوانند و روند شعر و داستان را پیگیری کنند.

 

    پیش از اینکه تلاش‌تان را برای حفظ کردن شعر شروع کنید، آن را چند بار با صدای بلند برای خودتان بخوانید. سعی کنید شعر را روی یک کاغذ بنویسید یا آن را تایپ کنید.

    این‌طور نباشد که صرفا کلمات را از رو بخوانید؛ بلکه سعی کنید جوری شعر را بخوانید که انگار دارید داستان آن را برای عده‌ای تعریف می‌کنید. هر جا که لازم است، تُن صدای‌تان را پایین بیاورید و آرام بخوانید و هر جا که تأکید لازم است، با صدای بلند و محکم آن را ادا کنید. از حرکات دست برای قطعات اصلی و مهم استفاده کنید. خلاصه اینکه نمایش بازی کنید!

    خیلی مهم است که شعر را با صدای بلند بخوانید، نه در دل‌تان! شنیدن شعر با گوش‌های خودتان به شما کمک می‌کند قافیه و ریتم را درک کنید و در نتیجه بهتر شعر را حفظ کنید.

 

۲. معنای کلماتی را که نمی‌دانید، پیدا کنید

شاعران عاشق واژه‌ها هستند و اغلب از کلماتی استفاده می‌کنند که ممکن است برای ما آشنا نباشند. اگر قرار است یک شعر نسبتا قدیمی را حفظ کنید، به احتمال زیاد با کلمات قدیمی و ناآشنا مواجه می‌شوید یا با دستور زبان قدیمی روبه‌رو خواهید شد و شاید در موردش چیزی ندانید و درکش نکنید. معنای این کلمات و جمله‌ها را جست‌وجو کنید؛ این کار در حفظ شعر به شما کمک می‌کند. مثلا:

این چه ژاژ* است و چه کفر است و فشار*؟

پنبه‌ای اندر دهان خود فشـار

چارق* و پاتابه* لایــــــــق مر تو راسـت

آفتابی را چنین‌ها کی رواست

 

توجه داشته باشید که گاهی این معنی‌ خود کلمه نیست که مشکل ایجاد می‌کند، بلکه کاربرد استعاره‌ای آن است که ممکن است فهمیدن را با مشکل روبه‌رو کند.

حتما بخوانید: چطور هر چیز را به سادگی یک ترانه‌ به خاطر بسپاریم؟

۳. داستانی را که در دل شعر وجود دارد، بفهمید و درک کنید

وقتی تمام کلمات ناآشنا و طرز نگارشی و بیانی را که نمی‌دانستید فهمیدید، لازم است ماجرای نهفته در شعر را هم درک کنید. اگر ندانید که شعر در مورد چه چیزی حرف می‌زند، مشکل زیادی در حفظ کردن آن خواهید داشت چون گویی سعی دارید زنجیره‌ای از کلماتی بی‌ربط را حفظ کنید که مفهومی برای‌تان ندارد. پیش از اینکه سعی کنید شعری را به خاطر بسپارید، باید بتوانید داستانش را به راحتی و کاملا از ذهن‌تان خلاصه کنید. در این مرحله، لازم نیست حتما از کلمات به‌کاربرده شده در شعر استفاده کنید؛ تنها خلاصه‌ای از آن کافی است.

 

بعضی از شعرها، روایی هستند یعنی یک داستان را توصیف می‌کنند. مانند:

 

۴. بین بندها یا قسمت‌های شعر، ارتباط پیدا کنید

روشن است که تمام شعرها، روایی نیستند و داستان واضحی را دنبال نمی‌کنند اما همه‌ی شعرها تقریبا در مورد چیزی حرف می‌زنند و بهترین شعرها، یعنی همان‌هایی که با عنوان «حفظ کنیم» انتخاب شده‌اند، بالاخره موضوعی دارند و درباره‌ی همان هستند. حتی اگر هیچ طرح و سوژه‌ای در شعر پیدا نکردید، سعی کنید معنا یا پیام شعر را با درک ارتباط میان بندها دریابید.

 

    همان‌طور که در ابتدا هم گفته شد، شعر را چند بار با صدای بلند بخوانید. حالا وقت آن است که به آهنگ و ریتم شعر هم توجه کنید. شعر را چند بار بخوانید تا آهنگ آن، که شامل تنوعات وزنی می‌شود، درست مانند آهنگ مورد علاقه‌تان که همیشه زمزمه می‌کنید، برای‌تان عادی و قابل پیش‌بینی شود.

 

۶. ساختار منظم شعر را حفظ کنید

یک شعر منظم، که به آن آهنگین هم گفته می‌شود، شعری است که الگویی از ترکیب قافیه، طول بند و وزن را دنبال می‌کند. شما دیگر می‌دانید وزن چیست، اما حالا باید ترتیب‌بندی قافیه‌ها را یاد بگیرید، تا بفهمید در هر قطعه، چند مصرع وجود دارد.

 

    با حفظ کردن ساختار منظم شعر، وقتی سعی دارید شعری را از بر بخوانید، خواهید توانست حافظه‌تان را برای چیزی که قرار است پشت سر هم بخواند آماده کنید.

 

حتما بخوانید: برترین تکنیک های تقویت حافظه؛ ۲۹ توصیه برای جلوگیری از فراموشی

۷. باز هم شعر را چند بار با صدای بلند بخوانید

این بار، تجربه‌ای متفاوت با خواندن‌های اولیه خواهید داشت، زیرا حالا دیگر فهمی بسیار عمیق‌تر از ماجرای شعر، پیام آن، معنایش، ریتمش، ساختار منظمش و… دارید.

 

    شعر را آرام و نمایش‌گونه بخوانید، تمام دانش جدیدتان از شعر را در اجرایتان نشان دهید. هر چه بهتر بتوانید شعر را اجرا کنید، شعر راحت‌تر در مغزتان جای خواهد گرفت.

    هر وقت دیدید کلمات و مصرع‌های شعر، بدون اینکه لازم باشد به نوشته نگاه کنید، خودشان بر زبان‌تان جاری می‌شوند، بیشتر و بیشتر آن را از بر بخوانید.

    اگر لازم بود به نوشته نگاه کنید، ایرادی ندارد. می‌توانید از آن به عنوان راهنمایی برای جهت دادن به حافظه‌تان استفاده کنید.

    هر چه بیشتر و بیشتر شعر را با صدای بلند بخوانید، خواهید دید کلمات و سطرهای بیشتری هم به یادتان می‌آید.

    حالا دیگر وقت آن است که اجازه دهید شعر خودش به خاطرتان بیاید تا اینکه به نوشته نگاه کنید.

    بعد از اینکه موفق شدید شعر را کاملا از حفظ بخوانید، این کار را دست‌کم ۵ تا ۶ بار دیگر هم ادامه دهید تا مطمئن شوید که آن را کاملا حفظ شده‌اید.

 

روش دوم: حفظ کردن شعر نو

 

۱. قبول کنید که حفظ کردن شعر نو، سخت‌تر از حفظ کردن شعر سنتی و قافیه‌دار است

بیشتر شعرهایی که در صد سال اخیر سروده شده‌اند، فاقد قافیه و وزنِ قابل پیش‌بینی یا بندهای مشخص هستند و همین ویژگی‌ها، حفظ کردن‌شان را سخت‌تر کرده است.

 

    اگر موفق به حفظ کردن شعر قدیمی و قافیه‌دار شدید، انتظار نداشته باشید حفظ کردن شعر نو هم به همان سادگی باشد.

    خودتان را برای تلاش و تمرین بیشتر، آماده کنید.

    اگر امکان انتخاب به شما داده شده که شعر سنتی را برای حفظ کردن برگزینید یا شعر نو و زمان محدودی هم دارید، بهتر است شعر سنتی و قافیه‌دار را انتخاب کنید.

 

۲. شعر را چند بار با صدای بلند بخوانید

درست مانند شعر سنتی، آهنگ و ریتم شعر نو را هم باید به خوبی درک و حس کنید. هرچند شعر نو، ویژگی‌های شعر سنتی را که باعث ساده‌تر شدن حفظ کردن آن می‌شود، ندارد؛ اما به تمام بخش‌های یک زبان، حتی زبان محاوره‌ای خودمانی و معمولی هم می‌توان از دریچه‌ی وزن و آهنگ و الگو نگاه کرد که به طور ناخودآگاه ایجاد شده است.

 

    وقتی شعر را با صدای بلند می‌خوانید، سعی کنید بیان خاص و متمایز شاعر آن را به خوبی درک و مجسم کنید. آیا سبک خاصی در استفاده از ویرگول‌ها دارد که سرعت شعر را کم می‌کند یا این‌طور به نظر می‌رسد که شعر با سرعت لجام گسیخته‌ای پیش می‌رود؟

    شعر نو و بدون قافیه سعی دارد ضرب‌آهنگ طبیعی کلام را تا آخرین حد ممکن به تصویر بکشد، بنابراین شعر تا حدود بسیار زیادی وابسته به وزن هجاهاست، که خود‌ِ زبان اصلی شعر را تقلید می‌کند.

    آیا شعری که قرار است آن را حفظ کنید، ریتم بسیار متفاوتی با وزن هجاها دارد؟

 

    شعر را بارها و بارها با صدای بلند بخوانید تا زمانی که ریتم موسیقی بیان شاعر را عمیقا بپذیرید و درک کنید.

 

۳. معنای کلماتی را که نمی‌دانید، پیدا کنید

شعر نو چون جدیدتر است، احتمال اینکه با کلمات قدیمی‌ای روبه‌رو شوید که معنی‌‌شان را ندانید، بسیار کم است.

حتما بخوانید: برای تقویت حافظه چه بخوریم؛ خوراکی‌هایی که معجزه می‌کند

۴. دنبال لحظات به یادماندنی در شعر بگردید

باید نکات اصلی و کلیدی شعر را پیدا کنید تا در ذهن‌تان بماند، زیرا نمی‌توانید تنها به «ریتم» و «وزن» جهت به خاطر سپردن شعر نو اکتفا کنید. شعر را زیرورو کنید تا لحظه‌ها و موقعیت‌هایی را که دوست دارید یا شگفت‌زده‌تان می‌کند بیابید و سعی کنید این لحظات و موقعیت‌ها را در سراسر شعر پخش کنید؛ بدین ترتیب شما یک سطر یا عبارت به یادماندنی و خاص از هر قطعه‌ی کوچک شعر خواهید داشت. حتی اگر شعر، به صورت یک قطعه‌ی بلند نوشته شده باشد، شاید این‌طور انتخاب کنید که برای هر چهار سطر، یک تصویر یا عبارت به‌ یادماندنی داشته باشید.

 

 

حفظ کردن شعری از سهراب سپهری

۵. داستانی را که در دل شعر وجود دارد، بفهمید و درک کنید

درست مانند شعر سنتی، باید قبل از تلاش برای حفظ کردن شعر، داستان نهفته در شعر نو را هم کاملا درک کنید. با این‌ کار، اگر هنگام از حفظ خواندن شعر کلمه‌ای را فراموش کردید، می‌توانید به خلاصه‌ای که در ذهن دارید برگردید و برای پیدا کردن آن کلمه به ذهن‌تان کمک کنید. سعی کنید قبل از خلاصه‌سازی شعر، روی آن کلمات و عبارات به یادماندنی و خاص تمرکز کنید و حتما بافت ارتباطی بین یک عبارت و عبارت بعدی را با زبان خاص خودتان پیدا کنید و به آن واقعیت ببخشید.

 

    اگر شعر، روایی است سعی کنید نمایش‌گونه آن را اجرا کنید تا زمان وقوع حوادث شعر را به خاطر بسپارید.

 

۶. باز هم شعر را چند بار با صدای بلند بخوانید

اکنون شما فهرستی از عبارات کلیدی در ذهن دارید که می‌توانید به خوبی از آنها در خلاصه‌ی شعرتان استفاده کنید، بنابراین در حفظ کردن شعر، خیلی جلو افتاده‌اید. باز هم شعر را با صدای بلند برای خودتان بخوانید، اما این بار سعی کنید بدون نگاه کردن به نوشته، بیشتر و بیشتر بین عبارات خاصی که از بر دارید، ارتباط برقرار کنید و پیش بروید.

 

    شاید همان بار اول نتوانید شعر را از حفظ بخوانید، اما ناامید نشوید. لحظه‌ای استراحت کنید و پنج دقیقه به مغزتان اجازه دهید تا خودش را مجددا آماده کند.

    یادتان باشد از عبارات خاص و تصاویری که در ذهن ساخته‌اید و همین‌طور از خلاصه‌ی شعر برای کمک به یادآوری هر سطر از شعر کمک بگیرید.

موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1397/9/1ساعت 8:53 توسط fm.jr | تعداد بازديد :6 |

باربیکیو ذغالی و گازی | خرید باربیکیو گازی ذغالی | فروش باربیکیو گازی ذغالی

 باربیکیو آجری ، باربیکیو ها نوعی کباب پز برای پخت  گوشت ، مرغ و ماهی هستند که طبخ کردن غذا با باربیکیو ها در بهتر شدن طعم انها تاثیر فوق العاده بالایی دارد .


باربیکیو رومیزی و ایستاده دو حالتی است که بستگی به سلیقه شما دارد ، باربیکیو های ایستاده قابلیت تغییر ارتفاع را هم دارند . و از باربیکیو های رومیزی اغلب در اشپزخانه ها استفاده میشود .


باربیکیو طرح های مختلفی دارد که استفاده از این طرح ها بستگی به فضا و محیط شما دارد. 
تنوع در ابعاد، طرح ها، سوخت و طرح اجرایی در باربیکو از موضوعات مهمی است که باید به آن  توجه داشته باشید  چون  در زیبا سازی و نوع کابرد شما تاثیر دارد.

در رابطه با قیمت ساخت و یا  خرید  باربیکیو های اماده باید بدانید که باربیکیو قیمت ثابتی ندارد و با توجه به ابعاد ، طراحی ، و نوع سوخت قیمت باربیکیو دها تغییر میکند.برای اطلاع از قیمت های بروز و دقیق انواع باربیکیو و مشاوره باطراحان ساخت ما  با شماره های موجود در سایت آریانا فایر تماس بگیرید .


ساخت باربیکو در فضای باز ، حیاط ویلا و تراس باغ ها گزینه مناسبی است که بلاوه بر  ظاهر زیبا کارایی مفیدی هم برای شما دارد و  نیازی به ریخت و پاش اضافه ندارید برای مشاوره و ساخت باربیکیوی مناسب میتوانید با کارشناسان ما در  آریانا فایر تماس بگیرید .


باربیکیو از نظر ظاهری و نوع سوخت  انواع مختلفی دارد که شامل :

  • باربیکیو اجری
  • باربیکیو ذغالی
  • باربیکیو سنگی
  • باربیکیو گازی
  •  باربیکیو برقی

 برای مشاهده عکس هایی از مدل های متنوع تر از طرح های موجود شما میتوانید به قسمت گالری در سایت آریانا فایر مراجعه کنید .

موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1397/8/28ساعت 22:54 توسط fm.jr | تعداد بازديد :4 |

از نیروگاه های پیشین تا آشیانه های غیرقانونی: 8 فضاهای هیجان انگیز برای دیدن هنر در شانگهای

در دهه گذشته، با گسترش انبوه گالری های جدید، نمایشگاه های هنری، مراکز فرهنگی و فضاهای خلاقانه در این شهر، صحنه هنری هنگنگی تغییر کرده است. این مراکز، که بعضی از آنها در کارخانجات غیرقانونی و کارخانه های تولیدی قرار می گیرند، هنر معاصر همکاری و همکاری با گذشته صنعتی شهر را مشاهده می کنند.

هنرمند ژو تییه در پیشروی پیشرفت های خود قرار گرفته است، پیشگامی نمایشگاه بین المللی هنر، SH Modern در سال 2007، و نمایشگاه هنر و طراحی West Bund در سال 2014 را تاسیس کرده است. نسخه پنجم این نمایشگاه، که از طریق آخر هفته اجرا می شود، کار نمایشگاهی از بیش از 100 گالری برجسته از سراسر جهان.

برای کمک به حرکت در چشم انداز هنری همیشه در حال توسعه شانگهای، او به سبک CNN به دور از بهترین فضاهای هنری در شهر است. در اینجا چهره های برتر ژو را در نظر می گیریم.

ایستگاه قدرت هنر (PSA)

نیروگاه هسته ای هنر، به عنوان نام ممکن است نشان می دهد، یک نیروگاه سابق. این بازسازی بیشترین ساختار صنعتی اصلی خود را حفظ کرد، ازجمله نمادین 165 متر (541 فوت) دودکش، که منجر به فضای نمایشگاهی بزرگ و منحصر به فرد می شود. طراحی همه جانبه، اشکال متنوع خلاقیت هنری را تشویق می کند، در حالیکه با ارائه یک تجربه هنری چند لایه به بازدیدکنندگان می پردازد.


ایستگاه برق هنر شانگهای

از زمان باز شدن در سال 2012، PSA کار هنرمندان معاصر چینی و خارجی مانند Cai Guoqiang، Huang Yongping، Ilya و Emilia Kabakov و کریستین بولتانسکی و همچنین نمایشگاه های انفرادی توسط معماران مشهور بین المللی مانند بلریشنا دوشی، رنزو پیانو، يونا فريدمن، تيو ايتو و كازاناني ساكاموتو. PSA محل اصلی برای بنیاد شانگهای است، در حالی که نیروگاه طراحی (PSD) میزبان نمایشگاه های بین المللی برای طراحی همه چیز از جواهرات به هواپیما می باشد.

فسون بنیاد

مرکز هنر بنیاد فسون واقع در منطقه بندر تاریخی شانگهای، بوند است. این ساختمان به طور مشترک توسط شرکت های معماری بریتانیایی Foster + Partners و Heatherwick Studio طراحی شده است، که بیشتر به عنوان نمای داخلی و خارجی خود، به سبک پرده ای، که الهام گرفته از سینمای سنتی چین است، شناخته شده است.

صاحبان این مرکز متعهد به نشان دادن کار توسط هنرمندان بزرگ بین المللی، از جمله جولیان Opie و A.R. پنک در اوایل سال آینده، این فضا برای برگزاری یک نمایشگاه انفرادی توسط ییوی کوسما برگزار می شود که دارای تعدادی قطعات جدید توسط هنرمند مشهور ژاپنی است. در عین حال، به پشت بام ساختمان بروید، جایی که شما می توانید نه تنها آثار مجسمه ساز Miyajima Tatsuo، بلکه همچنین مناظر شهری هر دو طرف رودخانه Huangpu را ببینید.

موزه هنر راببند


حسن نیت ارائه میدهد موزه هنر راببوند

موزه هنر راببوند در یک ساختمان بزرگ دکوراسیون باقیمانده از سال 1932 تنظیم شده است. معمار بریتانیایی دیوید چیپفیلد این ساختار را بازسازی و بازسازی کرد، در حالی که بیشتر قسمت اصلی آن را حفظ می کند، در حالی که فضای قابل استفاده در داخل را به طور قابل توجهی گسترش می دهد.

پخش ویدئو

بیشترین شهر پرشور چین

برنامه های تعبیه شده و آموزشی موزه در سال 2010 افتتاح شد که به مسائل مربوط به جوامع محلی و بین المللی پاسخ می دهد. این نمایشگاه های انفرادی و نمایشگاه های گروه های عمیق توسط هنرمندان مشهور چینی و بین المللی مانند Song Dong، Lin Tianmiao، Philippe Parreno و Felix-Gonzalez-Torres برگزار شده است. Rockbund نیز نمایشگاه فینالیست هنرمندان جایزه هنرمند آسیا Hugo Boss را نشان می دهد، یکی از نمایشگاه های تاثیر گذار در آسیا.

موزه طولانی غرب بوند

موزه بلند چین

موزه بلند چین اعتبار: موزه طولانی Courtesy

موزه بلند، در ناحیه غرب بوند، رو به رشد شانگهای، توسط زن و شوهر جمع آوری هنری لیو Yiqian و وانگ وی بود. این فضاپیما که توسط یک چینی معمار لیو یچون طراحی شده و در سراسر یک محدوده جغرافیایی 350،000 متر مربع قرار دارد، فضایی که با دیگر دفاتر موزه در ناحیه Pudong شانگهای اشتباه گرفته نمی شود.

این مجتمع جدید طراحی شده دارای ویژگی های بسیاری از اسکله اصلی است که در این سایت یافت شد. بر اساس مجموعه خصوصی مالکان، موزه همچنان به نمایش هنرمندان برجسته از خانه و خارج از کشور مانند Ding Yi، Yu Youhan، Yang Fudong، Anthony Gormley، James Turrell و Olafur Eliasson است. نمایشگاه انفرادی لوئیز بورژوازی در اوایل ماه نوامبر به نمایش گذاشته می شود.

موزه یوز


موزه یوزرنسبت

موزه یوز در سال 2014 در منطقه West Bund افتتاح شد و تبدیل شدن به یک انبار از فرودگاه شانگهای Longhua که پیش از این در آنجا بوده است. ساختار اصلی با یک سالن شیشه ای از کف تا سقف گسترش یافته است، و ظاهر فضا به طور همزمان معاصر و تاریخی است.

بر اساس مجموعه خصوصی مالک آن، Budi Tek، موزه کارهای معاصر با هنرمندان برجسته از تاریخ هنر، مانند Giacometti را متعادل می کند. موزه نیز برای تعاملی مشهور است، و از طریق تاسیسات بزرگ راه رفتن مانند "اتاق باران" معروف جهان (تصویر بالا) ارائه می شود.

منطقه هنری M50

گالری ShangART

عکس ShangART گالری: عکس های هائو چن

در نزدیکی مرزهای رودخانه وسونگ، منطقه هنری M50 قدیمی ترین منطقه "هنر" در شان است.

اننگی از سال 2000، یک جریان پایدار از هنرمندان، طراحان و گالری ها در آنجا راه اندازی شده است (از جمله استودیوی من، که تقریبا 20 سال در این منطقه بوده است). سایت کارخانه قدیمی، شاهد توسعه صحنه شکوفایی شانگهای است، میزبانی از گالری های قابل توجه و نهادهای هنری مانند گالری پیشگام، فضای آنتن، مرکز هنر هنری، بنیاد CC و گالری ShanghART. هر یک از این نمایشگاه های با کیفیت بالا را از هنرمندان داخلی و خارجی مختلف به ارمغان آورده است. موزه West Bund Mile Courtesy West Bund شانگهای West Bund بهترین مکان برای ایستادن و نگاه کردن به رودخانه Huangpu است. این نیز به تعدادی از گالری های هنری و موزه های محبوب شهر می باشد. با شروع از موزه بلند و حرکت در امتداد رودخانه، به سمت راست 2879 خیابان Longteng بروید. این ساختمان به نام Made In Gallery، گالری ادوارد Malingue، گالری آریارو و گالری دان است. در طول موزه یوز معاصر ادامه پیدا می کند و شما به یکی دیگر از آدرس های مشهور 2555 Longteng Avenue که شامل مرکز شانگهای عکاسی، فضایی Qiao، گالری شانگارت، Aike-Dellarco، OTA Fine Arts و انجمن بندر مجاور غرب است مرکز هنر بوند. موزه شیشه ای شانگهای Courtesy موزه شانگهای شانگهای موزه شانگهای شانگهای در سایت اصلی تولید کننده شیشه قرار گرفته و از آن زمان به یکی از موزه های موزه ملی تبدیل شده است. این موزه به تازگی تیلمن تورمر، شرکت طراحی شانگهای خود، Coordination Asia را دعوت کرده است تا فضا را بازسازی کند که ویژگی های اصلی کارخانه را در هنگام معرفی امکانات جدید حفظ کرده است. در داخل موزه، شما می توانید یاد بگیرند که چگونه شیشه ای پردازش و تولید می شود. هنرمندان لیو جیانگوا، یانگ فودونگ، یانگ ژنژونگ و ژانگ دینگ استودیوهای خود را در موزه تاسیس کرده اند و مجسمه ها و تاسیسات را با استفاده از شیشه و مواد دیگر تولید می کنند.

موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1397/8/21ساعت 16:53 توسط fm.jr | تعداد بازديد :4 |

زندگی از طریق لنز یک عکاس کور

مریم پیت اکرت شروع به کور شدن کرد، تصمیم گرفت احساسات خود را از دست بدهد به هنر. در 20 سالگی خود، اکرت قبل از درخواست همسرش برای توصیف نتایج به او، کل روزها را آماده ساخت نقاشی های گرافیتی و چوبی می کرد.


کار اکرت کمیسیون های بزرگ مارک های تجاری، از جمله فولکس واگن و Swarovski را جذب کرده است. اعتبار: پیت اکرت

اما این روند، به عبارت دیگر، "رانندگی همسر من دیوانه" بود. بنابراین در جستجوی یک رسانه سریعتر، او دست خود را به عکاسی تبدیل کرد.

'Island of Colorblind': جایی که جنگل صورتی است، دریا خاکستری است و نور خیلی روشن است

اکرت گفت: "وقتی شروع کردم، دوربین های دیجیتال هنوز مغازه های عکاسی مادری و پاپ را نابود نکرده بودند،" اکرت از تلفن خود در ساکرامنتو، کالیفرنیا، گفت: "من وارد و دو رول فیلم را خریدم و از ده سؤال پرسیدم. هر روز رفتم و با پرسیدن سوالات و بازخورد، یاد گرفتم."

پس از گذشت بیش از دو دهه پس از از بین رفتن چشم خود به رتینیت pigmentosa، یک بیماری چشم دژنراتیو، اکرت یک حرفه موفق را به عنوان عکاس آموزش داده شده خود تاسیس کرده است. تصاویر چشمگیر و جذاب او توسط مجلات پلیبوی، که مجموعه ای از فیلم های پرطرفدار و فولکس واگن را سفارش داده اند، اخیرا استخدام اکرت برای ساخت اتومبیل جدید خود برای کمپین تبلیغاتی شده اند.

این سال، فولکس واگن اکرت را برای یک کمپین تبلیغاتی استخدام کرد.

این سال، فولکس واگن اکرت را برای یک کمپین تبلیغاتی استخدام کرد. اعتبار: پیت اکرت

او گفت: "من کار خود و جنبش عکاسی نوری را به عنوان یک فرمت جنبش امپرسیونیست از صد سال پیش مشاهده می کنم." "بسیاری از امپرسیونیست ها مشکلات بینایی داشتند، آنها روش دیگری برای تفسیر چیزها نشان دادند. جنبش عکاسی عکاسی گام بعدی منطقی است."

بازی با نور

اوکرت در اولین سفرهای خود به عکاسی با شبکۀ آلمانی شبان اوزو، برای حفاظت از محیط زیست، در شبها سفر می کرد. او با عکاسی از مجسمه ها شروع کرد، هر چند به زودی به موضوع جالب توجهی رسید.

او گفت: "برای گرفتن عکس های مجسمه ها واقعا عادلانه نیست، زیرا هنر در حال حاضر وجود دارد." "آنچه که من دنبالش بود، راهی برای نشان دادن گرافیکی بودن کوری بود."

اکرت می گوید که تصاویر را در ذهن خود می سازد، با استفاده از صدا و لمس برای تجسم موضوعات او.

اکرت می گوید که تصاویر را در ذهن خود می سازد، با استفاده از صدا و لمس برای تجسم موضوعات او. اعتبار: پیت اکرت

این تمرکز جدید منجر به یک زیبایی شناسی متمایز - تصاویری که از چهره های روحانی و خطوط مبهم تار شده تشکیل شده است. اکرت در بازی با نور و در معرض طولانی، تصاویر را در ذهن خود می سازد، با استفاده از صدا و لمس برای تجسم موضوعات خود.

اکرت گفت: "من در واقع تصاویر با لایه ها و لایه های اطلاعاتی را ساختم - من لایه ها را حفظ می کنم چون من آنها را با هم ترکیب می کنم"، ادعا می کند که بتواند تا 100 تصویر در حافظه کوتاه مدت خود ذخیره کند.

سوختگی: عکاس که زیبایی را در میله های داغ یافت

"به عنوان یک خفاش، من می توانم از صدای من برای مدل الهام بخش خود استفاده کنم. در (استودیوی سیاه و سفید من)، من نور را لمس می کنم، اندازه گیری آنچه انجام داده ام تا زمانی که از تصویر در ذهنم راضی هستم. مردم از من می پرسند چگونه می توانم بدانم چگونه می توانم متوقف شوم، اما از آنجایی که من تصویر را ساختم، تصویری بسیار واضح از آنچه اتفاق افتاده است. در آن لحظه، چرا من به افراد دیدنی نیاز دارم؟ "

بسیاری از تصاویر اکرت در استودیوی خانه اش شلیک می شوند، هرچند برخی از عکس های دستگیرش، ادوات فانتوم مانند با پس زمینه های در فضای باز را ادغام می کنند. او حتی به مجموعه عکاسی "سری اتوبوس"، حتی در عکاسی خبری نیز سفر کرده است، که در آن اسناد دشواری را برای افراد کور و معلول در حمل و نقل عمومی نشان می دهد.

تصاویر اکرت به سادگی نمی توانند برای نابینایی باشند. بسیاری از آنها مورد ضرب و شتم قرار گرفته اند تا به معنای واقعی کلمه، آنچه ذهن او را می بینند، نمایان شود.

تصاویر اکرت به سادگی نمی توانند برای نابینایی باشند. بسیاری از آنها مورد ضرب و شتم قرار گرفته اند تا به معنای واقعی کلمه، آنچه ذهن او را می بینند، نمایان شود. اعتبار: پیت اکرت

او گفت: "شما می خواهید به درک" امضای صدا "یک شیء بپردازید. مثلا "نشانه توقف" را ببندید. یک نشانه توقف نشانه هایی که در باد می چرخد و آن تصویر را نوسان می دهد (پروژه ها). در ابتدا نمیتوانید قطب را که نشانه را نشانه می اندازید بشنوید ... اما سایه صوتی زیادی دارد پا بلند است

عکاس زیبایی را در سراسر دنیا جذب می کند

او گفت: "من به طور فعال به چیزها گوش می دهم و سپس به آنها لمس می کنم تا بتوانم سایه صدا را به آنچه که در واقع هدف است، مرتبط سازم." "من به آرامی یک زبان صوتی را برای ارتباط با اشیا ساختم.

"این مانند یادگیری کودک است. وقتی اولین بار به دنیا آمد، نوزادان نمیتوانند همه را ببینند. همانطور که یاد میگیرند، آنها باید کلمات را به اشیا پیوند دهند و واقعیتر شوند."

جهان همانطور که می بیند

تصاویر اکرت به سادگی نمی توانند برای نابینایی باشند. بسیاری از آنها به معنای واقعی کلمه به تصویر کشیده شده اند، آنچه که ذهن او را می بیند، مردم را به نمایش می گذارد

موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1397/8/21ساعت 16:48 توسط fm.jr | تعداد بازديد :4 |

زغال سنگ قطره حیاط: توماس Heatherwick تبدیل برجسته ویکتوریا لندن

هومس هیترویکا دقیقا می دانست چه چیزی را از سن شش سالگی حرفه ای می کند. او می گوید هرگز شک ندارد او به سادگی در هیچ چیز دیگری خوب نبود. و بنابراین طراح چیزی است که او تبدیل شده است.
دانشگاه ایالتی بوداپست برای جایزه معماری بالا در میان تهدید تبعید سیاسی
ما در یک میز کار خود در دفتر برنامه رسمی دفتر نشستن در محله صلیب کینگ لندن نشسته ایم و آب آشامیدنی و نان برشته های ساخته شده را که ظاهرا تازه از اجاق است، می بینیم. ما توسط مدل های Heatherwick پروژه های احاطه شده: غرفه بریتانیا برای نمایشگاه شانگهای 2010 ("طراحی مودار،" او آن را به نام، با اشاره به 60،000 او میله های نوری نوسان)؛ مجسمه سنگ مرمر بامبو در Hampshire؛ اتوبوس دوبعدی لندن Routemaster تجدید شده است.
heatherwick uk pavilion
مدرسه کسی را دست انداختن heatherwick
heatherwick 07 دیگ بهترین
Beazley_2018_4-19_ZeitsMOCAA_HeatherwickStudio_Credit_Iwan Baan_View دهلیز از تونل_4
19. Architizer - مجسمه سازی بامبوی Sapphire
محدود از B Bang
1/6
غرفه انگلیس در نمایشگاه جهانی 2010 در شانگهای. اعتبار: فیلیپ لوپز / خبرگزاری فرانسه / گتی ایماژ
بهانه ای برای مصاحبه ما، توسعه خرید جدید، زغال سنگ Drops Yard، حدود نیم مایلی دور، توسط کانال در کینگ پادشاه است. من از Heatherwick می پرسم که آیا او به اندازه کافی خودش را می پردازد، اما هیچ وقت جواب قطعی نمی دهد. او دلایلی دارد او مدتی پیش به سمت خود نگاه کرد: موهای همیشه براق، پیراهن سفید، شلوار کیسه ای. و این بعد از ظهر، ژاکت خورشیدی Nehru.
او می گوید Heatherwick عمدتا علاقه مند به "پویایی اجتماعی خرید به عنوان بهانه ای برای آوردن مردم با هم هستند." او به شدت آگاه است که ما در عصر دیجیتال زندگی می کنیم. هر چیزی که ما را با هم جمع می کند - به عنوان جایگزین کاتالیست های قدیمی جامعه مانند دین و کتابخانه عمومی - اهمیت بیشتری دارد.

Courtesy Luke Hayes
زغال سنگ قطره حیاط، علاوه بر توسعه گسترده و در حال توسعه از ساختمان ها و فضاهای عابر پیاده اطراف ایستگاه های قطار کراس پادشاه و سنت پانکراس است. Heatherwick استودیو یک مجسمه ویکتوریا را در لبه محل کانال که یکبار برای ذخیره و توزیع زغال سنگ در اطراف لندن توسط اسب و سبد خرید استفاده شده است، ترمیم کرده است. Heatherwick آنها را به عنوان "یک جفت خنده دار از ساختمان ها با تعداد زیادی از ویژگی های خاص" توصیف می کند. او می گوید، دو نفر از دست رفته، ایستاده تقریبا موازی "مانند اسکی" و یا "دو شکسته KitKat انگشتان دست،" می گوید. توسعه دهنده می خواستند یک پل از نوعی بین آنها باشد.
پخش ویدئو
سیلو دانه به موزه قابل توجه تبدیل شده است
پالت تاریخی - سقف و دیوارهای زغال چوب و پیاده رو از آجر قرمز مایل به قهوه ای احترام گذاشته شده است، اما قابل توجه ترین ویژگی سقف های جدید است. Heatherwick اشاره می کند که آنها هنوز هم از سنگ شکن سنتی ویلز ساخته شده اند (در حالیکه آنها از هوا به عنوان یک کوه رانابیل استفاده می کنند، در حین تقسیم و در وسط دیدار می کنند).
"(این چالش بود) برای ایجاد قلب به این پروژه، چیزی برای جمع کردن مردم با هم،" او می گوید. "بعضی از تیم ها آن را" نقطه بوسیدن "می نامند."

Courtesy Luke Hayes
پیدا کردن یک قلب نمادین و تحریک احساسات به پروژه ها به نظر می رسد یک موضوع تکراری در کار خود است. هیترویک به نفوذ فعال جین جیکوبز، فعال آمریکایی و کانادایی، نویسنده کار کارشناسی «مرگ و زندگی شهرهای بزرگ آمریکا» اشاره می کند. جیکوبز با شور و شوق در یک رویکرد جدید جامعه به توسعه شهر اعتقاد داشت و Heatherwick ظاهرا این علاقه را به اشتراک می گذارد. او علاقه مند به "چیزی است که خیابان ها را زنده می کند و احساس امنیت می کند".
Heatherwick به طور مرتب عبارت "مرکز خرید" را دوست ندارد. در عوض او زغال سنگ Drops Yard را، چهارمین خرده فروشی خود، به "یک خیابان جدید جدید"، در سراسر تجربه انسان و چگونه خریداران با ساختمان ارتباط برقرار، دوست دارد.
HQ اروپایی بلومبرگ به نام بهترین ساختمان جدید در بریتانیا است
طبقه سوم جدید، تحت سقف آجری قطب جنوب، تبدیل شدن به یک خروجی سامسونگ است. یک فروشگاه Paul Smith در طبقه اول است و طراح تام دیکسون ستاد جدید، یک مغازه و یک رستوران را فقط در چند متری راه اندازی کرده است. دانش آموزان کالج هنر همسایه، سنت مارتینز مرکزی، فرصتی برای نشان دادن کار خود در برخی از فضاهای کوچکتر خواهند داشت.

Courtesy Hufton & Crow
به نظر می رسد موفقیت برای Heatherwick بسیار سریع است. او به عنوان یک دانش آموز نوجوان در لیبرال (و از زمان مدرسه) کینگ لانگلی مدرسه رودولف استینر را تحت پوشش قرار داد، او به آنچه که «متفکران جایگزین» می نامد، در معرض دید قرار گرفت. این به دنبال مطالعه در طراحی سه بعدی در منچستر پلی تکنیک (در حال حاضر دانشگاه منچستر متروپولیتن) و کالج سلطنتی هنر لندن است. او در 24 سالگی Heatherwick Studio را تاسیس کرد، در یک کمپنی کوچک در کمدن در شمال لندن تاسیس کرد.
او فقط می گوید "این فقط من بود." "من فقط خودم پرسیدم: چرا این بهتر نیست؟ این بهتر است."
بزرگترین رستوران زیر آب جهان به اتمام می رسد
هیترویک اذعان می کند که انتظار می رود که کار خود را به صورت ناگهانی انجام دهد: "من هرگز پروژه های طوالنی را انتظار نداشتم (یک استودیو از 200 نفر)". اما 24 سال بعد، در 48، این چگونه است که معلوم شد. از حالا، او
موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1397/8/21ساعت 16:46 توسط fm.jr | تعداد بازديد :4 |

زندگی آمریکایی از طریق چشم انداز پیشگام عکاسی رنگی

در اینجا زمانی بود که عکاسی رنگی به طور جدی مورد توجه قرار نگرفت. در دهه های 1960 و 1970، آن را به عنوان آماتور در نظر گرفت، خوب برای فشرده سازی تعطیلات و تبلیغات در بهترین حالت. در دنیای هنری جایی نداشتم که در آن سیاه و سفید غالب بود.

کار چند شورشی در تغییر این نگرش نقش مهمی ایفا کرد. جول مایروویتز، یکی از اولین و موفقترین مدافعین رنگ، از جمله آنها است. عکاس نیویورک، که در سال جاری 80 ساله خواهد بود، در سال 1962 کار خود را با فیلم رنگی شروع کرد، عمدتا به صورت تصادفی.

در تصاویر: تاریخچه مختصری از عکاسی خیابانی

"وقتی شروع کردم، اولین رول فیلمی که من تا به حال در یک دوربین قرار داده بود، یک فیلم رنگی بود، چون به نظر می رسید که جهان رنگی است و شما می توانید عکس های جهان را به نظر برسانید". او در یک مصاحبه تلفنی گفت:

"من در آن لحظه متوجه نشدم که سیاه و سفید هنر بالا و رنگ آماتور، تجاری و روزنامه نگاری در نظر گرفته شده بود. یک تعصب واقعی ساخته شده بود و نسل من مجبور به مبارزه با آن بودند."

دوبار شوت


1/9 - پارادوکس روز پورتوریکو، شهر نیویورک (1963)

جول مایروویتز، پیشگام عکاسی رنگی. او در ابتدای دهه 60 با اشاره به این شات از اوایل دهه 60 گفت: "چهار دختر در ابتدای راهپیمایی ایستاده بودند و آماده رفتن به رژه بودند. در مقابل ساختمان های در حال سوختن، آنها مانند گل های گرمسیری بودند که به رنگ می لرزد." اعتبار: © Joel Meyerowitz / Courtesy Howard Greenberg

در سال 1966، مایروویتس در سراسر اروپا با دو دوربین فیلمبرداری کرد: یکی با فیلم رنگی، یکی با سیاه و سفید. در طول سفر، او 25،000 عکس بیش از 700 رول فیلم، نیمی از آنها را در رنگ گرفته است. هر زمان که یک فرصت وجود داشت، او را به جفت تصاویر در هر دو فرمت برای مقایسه آنها.

"هنگامی که برگشتم، یک نمایش سیاه و سفید در MoMA (موزه هنرهای مدرن نیویورک) داشتم، اما همانطور که فیلم های رنگی را از این سفر ویرایش کردم، محکومیت من قوی تر شد. در عرض چند سال آینده من تبدیل به رنگ تقریبا به طور کامل، و تا سال 1971 من با سیاه و سفید به پایان رسید، "او گفت.

بلوار های جهان

هند از طریق چشم های راغبیر سینگ

Meyerowitz در حالی که برای رنگ تلاش می کرد، نام خود را به عنوان یک عکاس خیابانی به تصویر کشیدن درخشش پر جنب و جوش و رنگارنگ زندگی روزمره در شهر نیویورک نامگذاری کرد.

"ترکیبی از زندگی در خیابان فرصت های بی نظیری را برای مشاهده طبیعت انسانی و پاسخ شخصی شخصی به آن ارائه می دهد. با این کار، شما شروع به دیدن آنچه در مورد جهان است که برای شما جذاب یا جذاب است به عنوان یک فرد. خیابان عکاس بیشتر از آنچه که داده شده است بیشترین بهره را از هر زمانی که در خیابان می گذرد، می کند. "

جول مایروویتز 14_paris_france_1967

شات از یک خیابان پاریسی از سال 1967. اعتبار: © Joel Meyerowitz / Courtesy Howard Greenberg

مجموعه ای از کارهای تاثیرگذار Meyerowitz - هر دو در رنگ و سیاه و سفید - در حال حاضر در یک نمایشنامه با عنوان "چرا رنگ؟" در حال حاضر نشان می دهد. در بنیاد C / O برلین. او گفت، این نمایشگاه، بازدیدکنندگان را تشویق خواهد کرد تا درک کنند که چگونه نگرش نسبت به عکاسی رنگی تغییر کرده است.

"هنگامی که شما زندگی می کنید که 55 سال از عکاسی را در بر می گیرد، می توانید تاریخچه ی عکاسی اخیر خود را مشاهده کنید. سوال رنگ یکی از بزرگ است."

موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1397/8/21ساعت 16:43 توسط fm.jr | تعداد بازديد :4 |

'Teds': یک انقلاب نوجوان اصلی است

'Teds': یک انقلاب نوجوان اصلی استفرهنگ پوسته پوسته شده با بریل کریم یا اسپری مویی، به سمت چپ میچرخد. عکاس کریس استیل پرکینز از شریک و نوازنده ریچارد اسمیت، گفت: "ما هر دو جذاب بودیم."همراه با یک کراوات بولیو شانه در دست. یک سیگار به راحتی از لب ها آویزان است. یادآور آنچه آمریکایی ها می دانند "فونز"، جانی نقد - یک زیر مجموعه از "رعد و برق گرانش،" با یک کمی کمی دست زدن، کمی کمی بیشتر.او گفت: "پسران تدى اولین جلوه یک زیر فرهنگ نوجوان بودند."مایک راک: "مردم من را مردی می دانند که 70 ساله است."همچنین به عنوان "تدس" شناخته می شود - این جنبش در انگلستان به آتش کشیده شد، که در سالهای 1974-1976 توسط استیل پرکینز مگنوم ثبت شده است. آنچه که به عنوان یک وظیفه کوچک برای یک مجله کوچک آغاز شد، به یک پروژه اجتماعی دو ساله تبدیل شد.ستیل پرکینز گفت: "مانند بسیاری از چیزها به عنوان یک عکاس، شما احساس ضعف خود را می کنید و در آن نگه دارید."یکی از تصاویری است از کتاب عکاس کریس استیل پرکینز "The Teds" که نشان می دهد جنبش جوانان بریتانیایی Edwardian به سبک rock 'n' roll. اعتبار: کریس استیل پرکینز / عکس مگنوم"تدس" الهام بخش در سال 1956 از انتشار فیلم بیل هالی آمریکایی "Rock around the clock" بود. جوانان سراسر انگلستان یک جنبش آشفته را آغاز کردند، یک سیگار روشن کردند و یک انقلاب را آغاز کردند.او گفت: "آنها در معرض موسیقی آمریکایی موسیقی راک" n 'roll "و رقصیدن" جیو "بودند که آنها با یک رویکرد همجنسگرایانه به هم متصل شده بودند. گروههای Rock 'n' Roll به نام چیزهایی مانند Crazy Cavan 'n' Ritm Rockers یک مخاطب Teds سنگین - موضوع سری Steele-Perkins را به دست آوردند.او گفت: "هنگامی که من با آنها بودم، آنها به من اطلاع دادند که چه اتفاقی می افتد."او تدس را با بهتر از دیگران به دست آورد، اما بیشتر آنها من را می شناختند و من آنها را می دانستم، اما ما دوست های نزدیک نبودیم، "او گفت:ستاره پرکینز با بچه های سرد خندید و به عنوان "پادشاه تدس" شناخته شد - رون اسکیلز یا "عینک آفتابی راون". او گفت: "ما به خوبی کار کردیم و (Staples) به من کمک کرد تا تاسیس شود." "اگر کسی در تلاش بود تا با من مبارزه کند یا مشکل داشته باشد، گاهی اوقات گام بر خواهد داشت."عکاس کریس استیل پرکینزعکاس کریس استیل پرکینز اعتبار: میوکاک یامادااستیل پرکینز در حال تبدیل شدن به بخشی از باند بود، اما بیشتر از "انسان شناس" بود.او گفت: "من به عنوان عکاس شناخته شدم، و به زودی به اندازه کافی، آنها را پذیرفتند."او گفت که اگرچه جنبش "تدس" در نهایت در مکان هایی مانند ژاپن نگه داشته شد، تمام عکس هایی که در کار استیل پرکینز در شهرهای بریتانیا گرفته شده بود - در "بارها و رویدادهایی که آنها آویزان شدند" گرفته شد.نقاشی در عکس شماره 6 در گالری بالا، یک ترسناک وینس تیلور، طرفدار گروه "راک" N Roll گروه Playboys - گفته می شود الهام بخش برای Ziggy Stardust دیوید بووی - چشم به لنز، پرتره خود را درست به Bowie اشعار، "چشمان پیچ و چسبیده و آرایش را پیچیده".مانند عکس های یک فیلم، شخصیت های عکس های استیل پرکینز برای یک زمان خوب، به عنوان اگر تهدید: "ما می رویم سنگ، سنگ، سنگ، تا روز روشن".شبیه به شور و شوق خود را برای این سری.او گفت: "با یک پروژه شخصی، شما ادامه می دهید تا زمانی که فکر می کنید تمام شده است." "و بعد کمی بیشتر."

موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1397/8/21ساعت 16:41 توسط fm.jr | تعداد بازديد :4 |

عناوين مطالب پربازدید
قیمت سمعک
آبنما شیشه ای چیست
اپارتمان مبله/ اجاره اپارتمان مبله/ سوئیت مبله / اجاره سوئیت مبله
چرا لپ تاپ های دست دوم را انتخاب میکنید
مراحل ثبت برند و ثبت شرکت مسئولیت محدود
نحوه استفاده از Google AdWords (تبلیغات Google)
حفظ کردن شعر؛ روش‌هایی برای حفظ کردن اشعار سنتی و نو
نامه عشق عشق اولگا سوبلاوا به مسکو: "این می تواند زیبا باشد و می تواند زشت باشد"
چه چیزی به معنای یک مدل نژاد ترکیبی در ژاپن است
تقویت انتن موبایل، تاریخچه آنتن
 
دیانا چت سیستم وبلاگدهی ماسیس چت | شما چت | شلوغ چت | ققنوس چت اهواز چت | خوزستان چت | قشم چت اهواز چت | خوزستان چت | اهوازی چت طراحی چت روم