X
تبلیغات
fateme.jr
نوشته شده در تاريخ 1397/8/21 توسط fm.jr |

مدل های موفق هوفو مانند فوکوشی - و معاصران مانند کیکو میوزورا و رولا - به طور مداوم به مد هفته تبدیل شده اند، چهره آنها به طور منظم بر روی کمپین های بین المللی مد و جلد مجله پراکنده است. در اینجا، رینا برای Vogue ژاپن قرار می گیرد.

مدل های موفق هوفو مانند فوکوشی - و معاصران مانند کیکو میوزورا و رولا - به طور مداوم به مد هفته تبدیل شده اند، چهره آنها به طور منظم بر روی کمپین های بین المللی مد و جلد مجله پراکنده است. در اینجا، رینا برای Vogue ژاپن قرار می گیرد. اعتبار: VOGUE JAPAN / آنجلو D'Agostino

مد توکیو لبه خود را از دست داده است؟ Shoichi Aoki در کاهش Harajuku

اصطلاح "هوفو" در دهه 1970 میلادی نخستین بار مورد استفاده قرار گرفت زیرا ژاپن رویکرد خود را نسبت به ساکنان خارجی کاهش داد و به آنها دسترسی بهتر به مسکن عمومی، بیمه و فرصت های شغلی داد. افزایش شمار سربازان ایالات متحده در این کشور نیز موجب افزایشی در ازدواج های مخلوط نژادی و کودکان زاده شد.

به رغم نگرشهای مترقی نسبت به نژاد در ژاپن، تعداد مهاجرت کشور نسبتا پایین است. خارجی ها و فرزندان هفو آنها اغلب به عنوان بیگانه ها زندگی می کنند، موضوعی که در مستند 2011 "Hafu: Experience of Mixed Race in Japan" مورد بررسی قرار گرفته است.

رینا فوکوشی جدید 1

رینا فوکوشی جدید 2

رینا فوکوشی جدید 5

رینا فوکوشی 5

رینا فوکوشی جدید 4

رینا فوکوشی جدید 6

رینا فوکوشی جدید 7

1/7

رینا فوکوشی در مصاحبه ای با CNN خاطرنشان کرد: "من وقتی در دبیرستان ابتدایی و دبیرستان بودم، به دلیل اینکه من خارجی را دیدم، دزدیدم". اعتبار: عکس: Yuji Watanabe

لارا پرز توکای، مدیرعامل فیلم، گفت: "همانطور که هوفوس سعی دارد خود را غوطه ور کند، هنوز هم مانند خارجی ها احساس می شود و به همین ترتیب رفتار می شود." "موضوع ثابت افرادی که مورد آزار و اذیت قرار می گیرند، زیرا آنها متفاوتند، کلیشه ای که همه هافوس به دو زبان صحبت می کند، کلیشه ای است که همه هافوس زیبا هستند و مدل (و) موضوع پنهان کردن میراث شما است."

مدل های موفق هوشی مانند فوکوشی - و معاصران مانند کیکو میوزورا و رولا - از برخی از این کلیشه ها به نفع خود استفاده می کنند. آنها در سال های اخیر به طور منظم مد روز شده اند، چهره آنها در سراسر مبارزات مد مد و مد و پوشش مجلات پراکنده است.

فوکوشی گفت: "من حدس می زنم که ژاپن تغییر کرده است." ممکن است این موضوع به این دلیل باشد که من این کار را انجام می دهم، اما اکنون مردم می گویند "مخلوط کردن خنک است." من فکر می کنم تعداد افرادی که اعتماد به نفس و سبک خود را افزایش داده است. "

مدل Kiko Mizuhara در کارائوکه، باشگاه های همجنسگرا و شور و شوق خود را برای سفر

به نظر می رسد که کیملون مدل هافو کمک کرده است تا طبقه بندی را - و حتی هویت ملی را فراموش کند. مدیر اجرایی Numéro توکیو، Sayumi Gunji، تخمین می زند که 30 تا 40 درصد از مدل های باند را در نمایشگاه های ژاپنی نشان می دهد که اکنون به عنوان هافو شناخته می شود.

سایومی در یک مصاحبه تلفنی گفت: "تقریبا تمام مدل های بالا در 20 سالگی، هافو، به ویژه مدل های برتر مجله های مد محبوب هستند."

"(In) رسانه های ژاپنی و بازار، به نظر می رسد بی عیب و نقص خارجی است که به راحتی قابل قبول نیست - آنها احساس کمی دور. اما مدل های نژاد، که بلندتر، چشم های بزرگتر، بینی بالا (و) باربی مانند عروسک به نظر می رسد، تحسین می شوند زیرا آنها به دنبال رویا هستند اما کاملا متفاوت از ژاپنی ها نیستند. این کلید محبوبیت آنهاست "، سایومی اضافه کرد.


مناسب است که Fukushi، یکی از محبوب ترین مدل هافو در ژاپن، در Frescade، یک فروشگاه پرنعمت در مرکز توکیو مصاحبه می شود. مغازه های فهرست شده در کشور پس از هجوم پس از جنگ فرهنگ پاپ غربی از موسیقی به مد محبوب بوده است. کائوری، لوازم آرایشی که توسط وسایل نقلیه به خوبی ساخته شده است، ترکیبی از تأثیرات فرهنگی و عصر را ارائه می دهد.

فوکوشی توضیح داد: "جوانان با استفاده از قطعات مجزا جذب می شوند، در حالی که لباس های انبوه تولید می شوند." لباس، با الهام از برش یک کیمونو و تحویل چاپ هینومارو - موتیف ژاپنی خورشید قرمز --- در واقع در ژاپن ساخته نشد.

او گفت: "در ابتدا من را شگفت زده کرد، اما من حدس می زنم کمی متفاوت از کیمونو سنتی آن را جذاب تر می کند." "این ژاپنی است - اما دقیقا نیست."

.: Weblog Themes By BLOGMEHR:.

تمام حقوق اين وبلاگ و مطالب آن متعلق به صاحب آن مي باشد.
دیانا چت سیستم وبلاگدهی ماسیس چت | شما چت | شلوغ چت | ققنوس چت اهواز چت | خوزستان چت | قشم چت اهواز چت | خوزستان چت | اهوازی چت طراحی چت روم