X
تبلیغات
معرفی 4 نوع عکاسی

fateme.jr

معرفی 4 نوع عکاسی

woman aiming with camera in front of her face


بهترین چیز در مورد ایجاد یک عکاس مبتدی و مشتاق، این است که شما آزادانه برای کشف تقریبا هر طرحی عکاسی وجود دارد. مد، عکاسی خبری، ورزش، حوادث مسلحانه با دوربین، شما می توانید آن را امتحان کنید و مهارت خود را در همان زمان بهبود بخشید.


اما همانطور که تجربه بیشتری در عکاسی به دست آورید، متوجه خواهید شد که سبک خاصی را در اختیار دارید اگر به آن نپردازید. در حقیقت، ممکن است این چیزی باشد که می تواند شما را از موفقیت در یک طاقچه خاص دور نگه دارد.


در این مقاله، ما به شما در درک برخی از محبوب ترین نیش ها در عکاسی، آنچه آنها می خواهیم، و نحوه تکمیل آنها در هر یک از آنها می پردازیم.


محبوب ترین عکاسی

به جای جک تمام معاملات، یک طرحی عکاسی (یا زیرشخصی) را انتخاب کنید و به آرامی راه خود را تا موفقیت بگذارید.


عکاسی پرتره


family portrait snapshot


پرتره نقاشی است که احتمالا بیشتر در مورد عکاسی و تفریح و سرگرمی مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه تقریبا هر کس با یک گوشی هوشمند عکاسی پرتره را انجام می دهد، طبیعی است که دوربین را در فرد نگه دارد و هدف قرار گیرد.


همچنین به عنوان عکاسی عکاسی شناخته شده است، زیبایی در عکاسی پرتره در گرفتن شخصیت فرد است، گاهی اوقات با استفاده از عینک. عکاسان حرفه ای در این طاقچه به طور معمول عکس سوپرمودل و یا شخصیت های معروف در فرش های قرمز و یا در شاخه های مجله، اما در بعضی موارد، آنها نیز تصاویر فارغ التحصیلی، پرتره های خانوادگی، و headshots حرفه ای برای مدل های مشتاق و بازیگران.


برای پرتره قانع کننده تر، مطمئن شوید که به اندازه کافی نزدیک به نظر می رسد تا صورت چهره فرد را به وضوح ضبط کنید.

 زندگی حال


product photography shot of female accessories and cosmetics


همانطور که از نام آن بدست می آید، این عکاسی محبوب عکاسی عمدتا شامل عکس گرفتن از اشیاء است. آن را به عکاسی محصول متصل می شود، که از طریق آن آژانس های تبلیغاتی آیتم هایی را که برای کاتالوگ ها، مجلات و حتی بیلبوردهای عکاسی مورد استفاده قرار گرفته اند، برنداشته اند. شما فقط می توانید یک محصول اصلی یا چندین ویژگی داشته باشید که از یک موضوع مرکزی پیروی می کند، همانند عکس بالا.


یکی از اسرار در گرفتن عکس های شگفت انگیز در زندگی هنوز روشنایی عالی است، چه در فضای باز و چه در داخل. در عکاسی محصول بسیاری از عکاسان از یک جعبه نور استفاده می کنند که در آن آیتم را قرار می دهد تا از تمام زوایا با نور منتشر شده روشن شود تا سایه های خشن را از بین ببرد.


عکاسی منظره


HDR landscape photo


کسانی که دوست دارند برای سفر، قطعا بسیاری از عکس های چشم انداز را گرفته اند. بر خلاف باور عمومی، این ژانر به عکس های افقی محدود نمی شود، زیرا ممکن است هنگام گرفتن درختان بلند، کوه ها و هر چیز دیگری که ممکن است احساس کنید مجبور به گرفتن در حالی که کاوش در خارج از منزل بزرگ است، می توانید به صورت عمودی حرکت کنید.


خوشبختانه، این نسل نیز به ما فرصت های خلاقتری را ارائه می دهد که باعث می شود تا عکس های هوایی هواپیمای بدون سرنشین هوایی برای دید چشم پرنده از منظره ها جذاب تر شود، در مقابل فقط سطح زمین. اما برای عکس های دراماتیک تر، شما باید از گوشی هوشمند یا دوربین دیجیتال کمکی خود، از یک دوربین بهتر استفاده کنید و از لنزهای مناسب برای عکاسی منظره استفاده کنید.

موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1397/10/8ساعت 16:52 توسط fm.jr | تعداد بازديد :1 |

عناوين مطالب پربازدید
قیمت سمعک
آبنما شیشه ای چیست
اپارتمان مبله/ اجاره اپارتمان مبله/ سوئیت مبله / اجاره سوئیت مبله
چرا لپ تاپ های دست دوم را انتخاب میکنید
مراحل ثبت برند و ثبت شرکت مسئولیت محدود
نحوه استفاده از Google AdWords (تبلیغات Google)
حفظ کردن شعر؛ روش‌هایی برای حفظ کردن اشعار سنتی و نو
یک کشور در حال فروپاشی است
نامه عشق عشق اولگا سوبلاوا به مسکو: "این می تواند زیبا باشد و می تواند زشت باشد"
چه چیزی به معنای یک مدل نژاد ترکیبی در ژاپن است
 
دیانا چت سیستم وبلاگدهی ماسیس چت | شما چت | شلوغ چت | ققنوس چت اهواز چت | خوزستان چت | قشم چت اهواز چت | خوزستان چت | اهوازی چت طراحی چت روم