X
تبلیغات
fateme.jr
نوشته شده در تاريخ 1397/10/8 توسط fm.jr |

در این مقاله، ما به شما در درک برخی از محبوب ترین نیش ها در عکاسی، آنچه آنها می خواهیم، و نحوه تکمیل آنها در هر یک از آنها می پردازیم.


محبوب ترین عکاسی

به جای جک تمام معاملات، یک طرحی عکاسی (یا زیرشخصی) را انتخاب کنید و به آرامی راه خود را تا موفقیت بگذارید.


عکاسی پرتره


family portrait snapshot


پرتره نقاشی است که احتمالا بیشتر در مورد عکاسی و تفریح و سرگرمی مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه تقریبا هر کس با یک گوشی هوشمند عکاسی پرتره را انجام می دهد، طبیعی است که دوربین را در فرد نگه دارد و هدف قرار گیرد.


همچنین به عنوان عکاسی عکاسی شناخته شده است، زیبایی در عکاسی پرتره در گرفتن شخصیت فرد است، گاهی اوقات با استفاده از عینک. عکاسان حرفه ای در این طاقچه به طور معمول عکس سوپرمودل و یا شخصیت های معروف در فرش های قرمز و یا در شاخه های مجله، اما در بعضی موارد، آنها نیز تصاویر فارغ التحصیلی، پرتره های خانوادگی، و headshots حرفه ای برای مدل های مشتاق و بازیگران.


برای پرتره قانع کننده تر، مطمئن شوید که به اندازه کافی نزدیک به نظر می رسد تا صورت چهره فرد را به وضوح ضبط کنید.

 زندگی حال


product photography shot of female accessories and cosmetics


همانطور که از نام آن بدست می آید، این عکاسی محبوب عکاسی عمدتا شامل عکس گرفتن از اشیاء است. آن را به عکاسی محصول متصل می شود، که از طریق آن آژانس های تبلیغاتی آیتم هایی را که برای کاتالوگ ها، مجلات و حتی بیلبوردهای عکاسی مورد استفاده قرار گرفته اند، برنداشته اند. شما فقط می توانید یک محصول اصلی یا چندین ویژگی داشته باشید که از یک موضوع مرکزی پیروی می کند، همانند عکس بالا.


یکی از اسرار در گرفتن عکس های شگفت انگیز در زندگی هنوز روشنایی عالی است، چه در فضای باز و چه در داخل. در عکاسی محصول بسیاری از عکاسان از یک جعبه نور استفاده می کنند که در آن آیتم را قرار می دهد تا از تمام زوایا با نور منتشر شده روشن شود تا سایه های خشن را از بین ببرد.


عکاسی منظره


HDR landscape photo


کسانی که دوست دارند برای سفر، قطعا بسیاری از عکس های چشم انداز را گرفته اند. بر خلاف باور عمومی، این ژانر به عکس های افقی محدود نمی شود، زیرا ممکن است هنگام گرفتن درختان بلند، کوه ها و هر چیز دیگری که ممکن است احساس کنید مجبور به گرفتن در حالی که کاوش در خارج از منزل بزرگ است، می توانید به صورت عمودی حرکت کنید.


خوشبختانه، این نسل نیز به ما فرصت های خلاقتری را ارائه می دهد که باعث می شود تا عکس های هوایی هواپیمای بدون سرنشین هوایی برای دید چشم پرنده از منظره ها جذاب تر شود، در مقابل فقط سطح زمین. اما برای عکس های دراماتیک تر، شما باید از گوشی هوشمند یا دوربین دیجیتال کمکی خود، از یک دوربین بهتر استفاده کنید و از لنزهای مناسب برای عکاسی منظره استفاده کنید.

.: Weblog Themes By BLOGMEHR:.

تمام حقوق اين وبلاگ و مطالب آن متعلق به صاحب آن مي باشد.
دیانا چت سیستم وبلاگدهی ماسیس چت | شما چت | شلوغ چت | ققنوس چت اهواز چت | خوزستان چت | قشم چت اهواز چت | خوزستان چت | اهوازی چت طراحی چت روم