X
تبلیغات
fateme.jr
نوشته شده در تاريخ 1397/10/8 توسط fm.jr |

فقط مطمئن شوید که تعادل صحیح رنگ برای تعیین دقیق رنگ تنظیم شده است. شما همچنین می توانید اشباع تصاویر خود را (به خصوص قرمز و زرد) را افزایش دهید تا ظاهر غذایی خود را جذاب تر کنید.


عکاسی ورزشی


composite sports photography photo of men playing soccer


ورزش عکاسی یک طیف حرفه ای تر است که شامل بسیاری از تیراندازی با سرعت بالا است. عکاسان که ورزش می کنند، به طور معمول با لنزهای طولانی و سنگین که قادر به زوم کردن به جایی که عمل هستند و عکسبرداری در سرعت شاتر سریع، بدون پایان دادن به تصاویر با ملاحظات غیرفعال، مسلح هستند.


عرصه های ورزشی به طور منظم با عکاسان بسته بندی شده، اما رقابت برای یک اسلات هنوز بسیار دشوار است. اگر می خواهید دست خود را در عکاسی ورزشی مورد آزمایش قرار دهید، ISO خود را خم کنید، بنابراین می توانید از سرعت شاتر سریع استفاده کنید، با زاویه ها آزمایش کنید، و همیشه آماده باشید تا روی آن شاتر کلیک کنید.


عکاسی حیات وحش


wildbeest running


یکی دیگر از پاداش و طاقت فرسا عکاسی حیات وحش است. با توجه به چالش واضح گرفتن تصاویر خوب و واضح حیوانات وحشی بدون وارد شدن به زیستگاه طبیعی آنها، کار در این طاقچه نیاز به ارتقاء ویژه ای در تجهیزات دوربین مانند عکاسی ورزشی و بسیاری از اقدامات ایمنی دارد.


نه همه می توانند یک عکاس حیات وحش باشند، به همین دلیل مردم پول زیادی برای این نوع عکس ها پرداخت می کنند. عکاسی حیات وحش به طور معمول در شرایط چالش انگیز، در برخی از مناطق خطرناک و دور افتاده جهان قرار می گیرد.


عکاسی ماکرو


macro shot of water droplets on leaf


کسانی که مایل به گرفتن تصاویر واقعا باور نکردنی هستند، تماشای ماکرو را دوست دارند. ضبط کردن اشیاء به آنها بسیار بزرگتر از آنچه واقعا هستند، نسبتا آسان است، تا زمانی که شما تجهیزات مناسب را داشته باشید. شما می توانید به راحتی گوشی های هوشمند خود را با یک لنز کلیپ لنز تجهیز کنید یا برای نتایج ایده آل با وضوح بالا از یک لنز ماکرو با دوربین DSLR یا دوربین بدون آینه استفاده کنید.


اگر به دنبال کار عکاسی منظم هستید، ممکن است عکاسی ماکرو مناسب نباشد. با این حال، این یک سبک عالی برای کسانی است که مایل به گرفتن عکس های هنری، بسیار محتاطانه هستند.

.: Weblog Themes By BLOGMEHR:.

تمام حقوق اين وبلاگ و مطالب آن متعلق به صاحب آن مي باشد.
دیانا چت سیستم وبلاگدهی ماسیس چت | شما چت | شلوغ چت | ققنوس چت اهواز چت | خوزستان چت | قشم چت اهواز چت | خوزستان چت | اهوازی چت طراحی چت روم