X
تبلیغات
4 مورد دیگر از انواع بک های عکاسی

fateme.jr

4 مورد دیگر از انواع بک های عکاسی

عکاسی رویداد


event photography shot of couple at their wedding


عکاسی رویداد طرحی گسترده و محبوب است که شامل بسیاری از انواع خاصی از حوادث، مانند کنسرت، تولد، جلسات شرکتی، و حتی مراسم ازدواج است. این معمولا ترکیبی از تکنیک های مختلف عکاسی را شامل می شود، زیرا شما ممکن است تصاویری از همه چیز را از مردم و لحظات خنثی آن ها به محل و محل غذا بردارید.


چه چیزی باعث می شود نمونه کارهای خوبی برای این ژانر، دانستن اینکه چگونه یک داستان را با تصاویر خود بگوئید، نه تنها پوشش رویداد خود را. بدیهی است که تمرین زیادی انجام می شود، مخصوصا در برخورد با افراد و پوشش خاصی از رویداد. شما همچنین به لنزهای گوناگون نیاز دارید تا بتوانید با موفقیت هر یک از عکسها را در «لیست شات» خود بگنجانید و لحظات مهم را از دست ندهید.


عکاسی مد


fashion photography shot of model with colored studio lights


وقتی مردم به کار در عکاسی فکر می کنند، بسیاری از عکاسی مد را پیشنهاد می کنند. برای چندین دهه، به دلیل تقاضای تبلیغات در تبلیغات و بازاریابی، یکی از پرطرفدارترین نیشها باقی مانده است.


عکس های مد به طور معمول از supermodels و مشهور در لباس بالا، کفش، و لوازم جانبی را نشان می دهد. با توجه به نیاز به ظاهر لباس، این طاقچه معمولا شامل بسیاری از عکس های بدن کامل است. با این حال، این می تواند شامل برخی از تیراندازی های پرتره باشد، بنابراین اگر بخواهید به عکاسی مد تبدیل شوید، می توانید مهارت های پرتره خود را تمرین کنید.


بسته به سبک لباس، مد می تواند شما را از هر استودیویی با تنظیمات کامل روشنایی و باند مدل سازی به خارج از منزل خارج کند. اگر میخواهید به عکاسی مد تبدیل شوید، باید مهارت زیادی در برخورد با انواع مختلف افراد، در ارائه و در هر دو جنبه هنری و فنی از هنر و صنعت داشته باشید.


عکاسی نوزاد


newborn photography shot of adorable sleeping baby girl


عکاسی نوزاد، کودک یا نوزاد، اساسا همان عکاسی پرتره است، اما به دلیل چالش های منحصر به فردی که در آن وجود دارد، آن را به عنوان طعم خاص خود قرار می دهیم. به غیر از نوزادانی که بسیار شکننده هستند، چشم آنها حساس به نور است، بنابراین شما باید دنده درست را پیدا کنید و یاد بگیرید که چگونه از دوربین خود برای استفاده بیشتر از نور موجود استفاده کنید. نوزادان همچنین تنظیم دمای بدن خود مشکل دارند، به طوری که استودیو شما بسته به لباس های گرانبها شما باید به اندازه کافی سرد یا گرم باشد.


آیا ما اشاره کردیم که جنبش روده آنها نیز بسیار غیر قابل پیش بینی است؟ یکی از جلسات عکاسی نوزاد جدید می تواند در دوران حرفه ای ترین دوران خود باشد، اما همچنین می تواند بیشترین پاداش را داشته باشد.


عکاسی خیابانی


street photography shot taken after sunset


برای کسانی که دوربین خود را در همه جا می بینند و از آزادی هنری خود لذت می برند، عکاسی خیابانی یکی از جذابیت های جذاب است. این یک ژانر منحصر به فرد در عکاسی است که شرایط انسانی را مستند می کند و رویدادهای غیرقابل برنامه ریزی را با رسیدن به آنها، معمولا بدون موضوع مرکزی یا موضوعی، می گیرد. بهترین قسمت این است که شما می توانید انواع مختلف دوربین های عکاسی خیابانی را استفاده کنید.


موضوعات معمول عبارتند از فروشندگان خیابانی، غذای خیابانی، کودکان، آثار نقاشی دیواری و بسیاری از بتن ها، گاهی اوقات سیاه و سفید. آنها لزوما نباید در خیابان ها گرفته شوند تا زمانی که واقعیت جهان خارج را برجسته یا نمایان می کنند.


خوشبختانه برای بسیاری از عکاسان خیابانی، این عکس ها اغلب در مجلات، وبلاگ ها و روزنامه ها برجسته می شوند. با این حال، همیشه یک ضمانت برای درآمد ثابت وجود ندارد، زیرا عکاسان خیابانی معمولا هر کجا که بخواهند و هر کدام به راحتی خود را بجای هر پروژه، شلیک کنند.موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1397/10/8ساعت 17:19 توسط fm.jr | تعداد بازديد :2 |

عناوين مطالب پربازدید
قیمت سمعک
آبنما شیشه ای چیست
چرا لپ تاپ های دست دوم را انتخاب میکنید
اپارتمان مبله/ اجاره اپارتمان مبله/ سوئیت مبله / اجاره سوئیت مبله
مراحل ثبت برند و ثبت شرکت مسئولیت محدود
نحوه استفاده از Google AdWords (تبلیغات Google)
حفظ کردن شعر؛ روش‌هایی برای حفظ کردن اشعار سنتی و نو
یک کشور در حال فروپاشی است
نامه عشق عشق اولگا سوبلاوا به مسکو: "این می تواند زیبا باشد و می تواند زشت باشد"
چه چیزی به معنای یک مدل نژاد ترکیبی در ژاپن است
 
دیانا چت سیستم وبلاگدهی ماسیس چت | شما چت | شلوغ چت | ققنوس چت اهواز چت | خوزستان چت | قشم چت اهواز چت | خوزستان چت | اهوازی چت طراحی چت روم